Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.
Dag allemaal,
Pas geleden heb ik samen met Björn Quanjer, de technische man van ons project, een artikel gepubliceerd over mensen die vluchten uit slavernij op Curacao. Het artikel heeft The Wolf, the island and the sea en het begint met een spannende vlucht van een groep mensen die in 1841 vanaf Curacao vluchten met het schip de Wolf en uiteindelijk helemaal in Haiti terecht komen. Het artikel is helaas wel in het Engels, maar ik wilde jullie toch graag de kans geven om het te lezen.Als je wilt, dan kun je het hier downloaden.
You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!
Replies
Dag Coen,
Ik probeer het al een paar dagen, maar het blijft hangen op de beginpagina .. te zien is koffiekop met daaronder de text " preparing publication".. geldt voor laptop en tablet.
Dag Jack,
Dat is raar. Ik stuur nu de link mee naar de hoofdpagina, misschien dat die beter werkt. Laat het even weten:
https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/1081602X.2024.2340542
Indrukwekkend verhaal. Die Flora met haar 1.52!... de andere informatie in het artikel ook zeer de moeite waard.
Dank!
De link werkt! Dank Coen , leestijd nu
Hartelijke groeten
dank je Coen voor deze link, nu kan ik het lezen
Hartelijk bedankt Coen! Ik ga het een dezer dagen lezen. Ben benieuwd!
Vriendelijke groet,
Ria van der Ploeg