Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.

Wie kan mij helpen bij deze kantmelding?

9718095293?profile=RESIZE_710x

Het zal een ambtelijke standaardtekst zijn, maar ik lees:

Bij Koninklijk Besluit van den zevenden October achttienhonderdvijfenvijtig  ?   ?   zijn aan Susanne Marie brieven   ?    ?    ?    ?    te doen effecten dat zij van stonden aan zal   ?    ?    erkend als wettige dochter van Pieter Wijngaard   ?     ?  Henriëtte Jacqueline de Bije.
De gouvernements Secretaris Ambtenaar der  ?   ?   stand

You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!

Join Historische Database van Suriname & de Cariben

Email me when people reply –

Replies

  • Dank voor jullie antwoorden!

  •  volgens mij staat er 'brieven van wetteging' etc.

  • Ik lees:
    Bij Koninklijk Besluit van den 07-10-1855 No 7 zijn aan Susanne Marie brieven van wettiging verleend te dien effecte, dat zij van stonden aan zal worden erkend als wettige dochter van Pieter Wijngaard en van wijlen Henriette Jacqueline de Bije.

    Je hoeft de geschreven datum niet over te nemen. Ook de schrijver van de kantmelding hoeft niet. En accenten zoals ë ook niet.

  • Ik lees achter 1855, nummer zeven, en achter brieven, van erkenning verleend.

    Het vervolg is voor mij ook nog een puzzel.

This reply was deleted.

Forum

Voor een gedetailleerde toelichting over de werking van het forum, zie de handleiding.

Als u een bericht wilt plaatsen, klikt u op de link 'Add discussion' rechtsboven. U kiest een titel die de lading dekt van uw bericht.

Na het schrijven van uw bericht kiest u onder welke categorie het valt: 'Vragen' voor vragen over de invoer, 'Tips' wanneer u de andere medewerkers een advies wil geven, 'Opmerkelijk!' voor als u een bijzonder geval wil delen. De categorie 'Mededelingen' is bedoeld voor meldingen door de projectleiding. Verder kunt u aangeven voor wie het bericht zichtbaar is, kies daar de optie 'Only network members'.

U kunt via de kopjes direct naar één van de categorieën gaan:

All Discussions

Mededelingen

Vragen

Tips

Opmerkelijk!

U kunt ook zoeken door alle berichten via het 'search' zoekscherm bovenaan de pagina.

Projectleider Coen van Galen doet zijn best om snel te reageren op de berichten die worden geplaatst op het forum.

Als er discussie is over hoe bepaalde gegevens in te voeren, beslist uiteindelijk iemand van de projectleiding over de volgen koers. Vanzelfsprekend verzoeken we deelnemers de gebruikelijke regels van fatsoen te volgen.