Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.
Ik twijfel vandaar deze vraag.
Moet de titel van de aangever die in het Militair Hospitaal werkt bv Dr. Koch vermeld worden voor zijn voornaam? Dr Eduard enz. Koch? Of kan ik volstaan met het vermelden van het beroep?
Hoe wordt hier mee omgegaan? Mogelijk is deze vraag al eerder gesteld. Ik kan het echter niet terug vinden.
Marijke
You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!
Replies
Goedendag Marijke,
Het klopt inderdaad dat titels worden opgeschreven vóór de voornaam, met een $ tussen de titel en de voornaam. Dat geldt voor opleidingstitels (zoals dr. of drs. of mr. ) en voor afdelijke titels (baron of Jhr. )
Hartelijke groet, Coen van Galen
Hoi Marijke ik heb het in de handleiding opgezocht, een $ tussen Dr en de voornaam. Heb er zelf al een paar zonder Dr ingevuld omdat ik dacht het is zijn beroep..
Groetjes,
Carla