Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.
Beste allemaal,
Gisteren is de website van het Nationaal Archief Suriname online gegaan, zoals LilMoreen al ontdekte.
Nog niet alles staat er op, onze database van geboorten wordt waarschijnlijk eind deze maand online gezet.
Wat er wel al staat zijn de scans van de burgerlijke stand (voor de ervaringsdeskundigen: dat deel dat eerder op microfilms beschikbaar was).
Je kunt ze hier vinden: https://nationaalarchief.sr/onderzoeken/archieven-overzicht/search/context/keywords/burgerlijke%20stand/withscans/0/start/0/limit/10/flimit/5
Hartelijke groet,
Coen en Thunnis
You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!
Replies
Hartelijk dank voor het bericht en de link, Coen en Thunnis! Het was superleuk om in het jaar 1859 bij de geboorte-akten meteen op de 1e pagina de naam van mijn betovergrootvader Frederik Frans Dragten te zien, die aangifte deed van zijn oudste dochter Paulina Jacquelina. Ik wist al dat ze op 1 januari van dat jaar geboren was. :)
O fijn, dat had ik nog niet ontdekt. Hartelijk dank voor de link, Coen en Thunnis.
Fijn dat de website online is! groet, Jeanet
ben blij dat de site eindelijk online is, even een kijkje genomen ziet er goed uit en de scans laden snel,