Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.
Op zoek naar de voorouders van mijn vrouw, Sonja Hanoeman, vonden we haar opa, geregistreerd als Honooman 677/G, zie:
Op enig moment is hij bij de politie gegaan en heeft hij carriere gemaakt en uiteindelijk als agent 2e klas gepensiopneerd, zie:
De West : nieuwsblad uit en voor Suriname » 30 mei 1913 - Art. 23 | Delpher
Over hem zelf kunnen we weinig terugvinden anders dan zijn bevorderingen in de stamboeken en zijn huwelijk met de moslima Jainub, zie:
Het probleem zit hem erin dat de archieven van de politie lagen opgeslagen in het hoofdbureau aan de Waterkant. Het bureau en daarmee de archieven ging in vlammen op.
Ik zoek dus meer informatie over Honooman: documenten, foto's etc. Vooral zijn rol als poltieiagent.
Alvast bedankt voor jullie hulp!!
You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!
Replies