Dit forum is bedoeld voor vragen en opmerkingen die opkomen tijdens het invoeren van de akten van de Surinaamse Burgerlijke Stand. U kunt zelf berichten plaatsen, lezen wat de ervaringen zijn van andere deelnemers, en reageren op berichten. Via de links hierboven kunt u direct doorgaan naar de sectie 'Mededelingen' (van het projectteam), 'Vragen' en 'Tips' over de invoer en 'Opmerkelijk' voor bijzondere vondsten.
De geboorte akte hieronder is al gedigitaliseerd....te vinden bij burgerlijke stand van nationaal archief sr. Ik heb heb in de opmerking aangegeven dat deze al is ingevoerd en vervolgens op taak niet mogelijk
Is dat de goede manier
You need to be a member of Historische Database van Suriname & de Cariben to add comments!
Replies
Dag Judith,
Ik ben blij dat je het op tijd hebt ontdekt! Als je een akte krijgt om in te vullen dan wil ik vragen om die gewoon in te vullen. In principe zitten hier geen akten tussen die al in de database staat. Mocht je zien dat het wel zo is, geef ons dan een bericht via 'opmerking verzenden', maar verklaar met niet onmogelijk.
Hartelijke groet, Coen
Excuus het was de overlijdensakte die online stond.....ik zal beter opletten!