Forum
Voor een gedetailleerde toelichting over de werking van het forum, zie de handleiding.
Als u een bericht wilt plaatsen, klikt u op de link 'Add discussion' rechtsboven. U kiest een titel die de lading dekt van uw bericht.
Na het schrijven van uw bericht kiest u onder welke categorie het valt: 'Vragen' voor vragen over de invoer, 'Tips' wanneer u de andere medewerkers een advies wil geven, 'Opmerkelijk!' voor als u een bijzonder geval wil delen. De categorie 'Mededelingen' is bedoeld voor meldingen door de projectleiding. Verder kunt u aangeven voor wie het bericht zichtbaar is, kies daar de optie 'Only network members'.
U kunt via de kopjes direct naar één van de categorieën gaan:
All Discussions
Mededelingen
Vragen
Tips
Opmerkelijk!
U kunt ook zoeken door alle berichten via het 'search' zoekscherm bovenaan de pagina.
Projectleider Coen van Galen doet zijn best om snel te reageren op de berichten die worden geplaatst op het forum.
Als er discussie is over hoe bepaalde gegevens in te voeren, beslist uiteindelijk iemand van de projectleiding over de volgen koers. Vanzelfsprekend verzoeken we deelnemers de gebruikelijke regels van fatsoen te volgen.
Replies
hoi projectleiders,
zou een van jullie over deze vraag en dit soort situaties, een mededeling kunnen posten wat de bedoeling is.
groeten van Herma
Ga ik doen!
hoi, ik zie nu ook dat er geen veld "overige info aangever" is om dit in te voeren.
ik zou dan in het opmerkingen-veld vermelden "aangeefster is indiaansche vrouw"
groeten van Herma
Beste allen,
Er is inderdaad geen apart veld voor bijzonderheden aangever. Het beste is om dan zowel Aad als Herma's oplossing te volgen: zowel invullen in veld achternaam 'Indiaansche vrouw' als een opmerking meesturen.
Hartelijke groeten
Thunnis
Goede vraag, het moest ingevoerd worden bij "overige informatie" maar ik zie net dat die optie er niet is bij de comparant
hoi Aad met Herma.
een soortgelijke vraag werd al eens gesteld op dit forum. het antwoord kun je vinden door helemaal bovenaan deze pagina in de zwarte balk in het zoek-venster "indiaansche vrouw" in te geven. met vriendelijke groeten
Discussion Entry: Overnemen van de aanduiding 'indiaansche vrouw'
Dank je Herma, maar blijkbaar hanteer ik andere termen dan wat op dit forum gebruikelijk is. Ik hen het antwoord dus niet gevonden en heb ik ., bij afwezigheid van het invulveld 'overige informatie' het maar in het vakje 'achternaam' ingevuld.